JĘZYK POLSKI

mgr Brzozowska Małgorzata

mgr Filipiak-Żerkowska Lucyna

mgr Kruszelnicka Małgorzata

mgr Dębczak Barbara

mgr Pawłowska Bożena

mgr Kamionka Ludmiła

MATEMATYKA

mgr Michalik Aleksandra

mgr Puchałka Ewa

mgr Zdebik Jolanta

mgr Frey Dominika

HISTORIA

mgr Krzesiewicz-Rowińska Joanna

mgr Gawlik Marek

WOS, WOK

mgr Kamionka Ludmiła

mgr Gawlik Marek

JĘZYK ANGIELSKI

mgr Cyrus Łukasz

mgr Płonka Justyna

mgr Marczak Aleksandra

JĘZYK NIEMIECKI

mgr Katan Aleksandra

mgr Szmidt Alicja

FIZYKA

mgr Nawrat Katarzyna

GEOGRAFIA

mgr Bruździńska Danuta

mgr Woźniak Beata

BIOLOGIA

mgr Bialik Gabriela

mgr Kilka-Bachowska Wioletta

mgr Smolarczyk Katarzyna

dr Rochel Robert

BIOANALITYKA

mgr Kilka-Bachowska Wioletta

dr Rochel Robert

dr Kabała – Dzik Agata

mgr Graczykowska Gabriela

CHEMIA I PRZEDMIOTY ZAWODOWE

SPECJALNOŚĆ: ANALIZA CHEMICZNA, TECHNOLOGIA CHEMICZNA

mgr Graczykowska Gabriela

mgr Gryska Sylwia

mgr Maj Iwona

mgr Martynowska Justyna

mgr Nawrat Katarzyna

mgr Nowara Joanna

PRZEDMIOTY ZAWODOWE: TECHNIK ELEKTRONIK

mgr Kubista Antoni

mgr Pierzchalski Leszek

mgr Cholewa Janusz

mgr Hetmańczyk Tomasz

INFORMATYKA

mgr Kubista Antoni

mgr Smolarczyk Katarzyna

WYCHOWANIE FIZYCZNE

mgr Bąk Grzegorz

mgr Bas Jacek

mgr Gach Adrian

mgr Goncik Aleksandra

mgr Florczyk Rafał

mgr Kamionka Andrzej

mgr Kowaluk Aneta

mgr Markiewicz Mateusz

mgr Michalik Mateusz

mgr Psykała Ireneusz

mgr Siemianowski Seweryn

mgr Siuda Bożena

mgr Sobota Mateusz

PSYCHOLOGIA

mgr Cholewa Katarzyna

FARMACJA

dr Cholewa Krzysztof

dr Kabała-Dzik Agata

dr Idzik Danuta

dr hab. Wojtyczka Robert

mgr Graczykowska Gabriela

mgr Gryska Sylwia

mgr Martynowska Justyna

ANATOMIA

dr Rochel Robert

FIZYKOTERAPIA

mgr Kamionka Andrzej

KOSMETYKA

mgr Gryska Sylwia

mgr Maj Iwona

EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA

mgr Zwierzyński Artur

PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

mgr Woźniak Beata

RELIGIA

ks. Kotyński Łukasz

ks. Tomasz Wysłucha

BIBLIOTEKA

mgr Dębczak Barbara

mgr Gawlik Marek

mgr Żerkowska-Filipiak Lucyna